Rekord zgłoszeń w konkursie “Liderzy Jakości OTOMOTO” - dealerzy chwalą się najlepszymi praktykami

Rekord zgłoszeń w konkursie “Liderzy Jakości OTOMOTO” - dealerzy chwalą się najlepszymi praktykami

Autorzy prawie 1600 ofert, które zostały opublikowane przez profesjonalnych sprzedających pojazdy i części stanęło do walki o tytuł ​ „Lidera Jakości OTOMOTO”. Do udziału w konkursie zgłosiła się rekordowa liczba klientów biznesowych platformy. 100 autorów najlepszych zgłoszeń otrzymało już nominację do nagrody głównej. Gala finałowa i ogłoszenie zwycięzców odbędzie się w Łodzi, 29 lutego 2024 roku. Patronat medialny nad konkursem objęła Wirtualna Polska.

W konkursie “Liderzy Jakości OTOMOTO” marka wyróżni autorów najbardziej jakościowych ogłoszeń publikowanych na platformie. W konkursie mogli wziąć udział profesjonalni sprzedający, działający w jednej z pięciu kategorii: Osobowe/Dostawcze, Motocykle, Części, Maszyny Ciężkie, Elektryki. W każdej kategorii jury przyzna aż 10 nagród. Do wygrania są między innymi kampanie billboardowe, vouchery do realizacji w ogólnopolskiej sieci salonów z elektroniką oraz nagroda specjalna - zaproszenie do udziału w szerokozasięgowej kampanii marki -“Prawdziwe historie”. W konkursie wyróżnione zostaną najlepsze, rynkowe praktyki w handlu pojazdami i częściami online, a przewidziane dla laureatów nagrody docelowo mają dodatkowo wspierać dalszy rozwój biznesu najbardziej jakościowych sprzedawców na rynku.

Do udziału w konkursie OTOMOTO zaprosiło wszystkich profesjonalnych sprzedających, którzy co najmniej od stycznia 2023 roku posiadają konto biznesowe, a średnia miesięczna kwota wystawień z trzech okresów rozliczeniowych poprzedzających zgłoszenie do konkursu wynosiła nie mniej niż 1500 zł brutto. Tak postawione kryteria udziału pozwoliły wyrównać szanse na wygraną wszystkich aktywnych klientów biznesowych OTOMOTO, bez względu na wielkość prowadzonej przez nich działalności.

  • Tym, co przyświeca OTOMOTO od niemal 20 lat aktywności na rynku jest bezpieczeństwo, transparentność i wysoka jakość działań prowadzonych online. Rekordowa liczba zgłoszeń w konkursie to dla nas jasny sygnał, że te priorytety dzielimy z naszymi biznesowymi klientami. Wysoki standard, do którego dąży rynek powstaje na OTOMOTO, a konkurs “Liderzy Jakości” jest doskonałym pretekstem, by docenić tych, których działaniami warto się inspirować - bo to najlepszy przykład dobrych praktyk w sprzedaży pojazdów i części motoryzacyjnych online. Wyłonienie zwycięzców spośród nominowanych będzie niezwykle trudne - już pierwszy etap, ze względu na wysoką jakość zgłoszeń był dużym wyzwaniem. Ale jednocześnie to wielka przyjemność oceniać ogłoszenia opracowane przez najlepszych sprzedawców w branży ​ - mówi Agnieszka Czajka, General Manager OTOMOTO.

W każdej z pięciu kategorii konkursowych jury, spośród nominowanych wyłoni laureatów 9 wyróżnień i 1 zdobywcę nagrody główną. Zwycięzca każdej z kategorii otrzyma kampanię billboardową realizowaną w okolicy działania sprzedawcy. Zdobywcy wyróżnień otrzymają voucher o wartości 1000 złotych do wykorzystania w sieci sklepów z artykułami AGD i RTV. Dodatkowo autor najlepszego zgłoszenia spośród wszystkich kategorii otrzyma nagrodę specjalną - zaproszenie do wystąpienia w kolejnej odsłonie cyklu “Prawdziwe historie”, który za każdym razem przyciąga średnio 4,5 miliona widzów w Polsce i skutecznie wypromował oferty wszystkich dotychczasowych bohaterów serii.

W jury konkursu, oprócz przedstawicieli OTOMOTO zasiadają zewnętrzni eksperci, związani z każdą z kategorii konkursowych.

Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni podczas uroczystej Gali “Liderów Jakości OTOMOTO”, która odbędzie się w 29 lutego 2024 roku. Regulamin konkursu i pełen opis nagród znajduje się na stronie: https://motopedia.otomoto.pl/liderzyjakosciotomoto.

Magda Worytko PR Manager, OTOMOTO

 

Więcej o OTOMOTO

OTOMOTO to wiodący w Polsce ogłoszeniowy portal motoryzacyjny. W 2021 roku każdym miesiącu odwiedza go średnio prawie 8 milionów internautów, którzy poszukują w nim samochodów, motocykli, pojazdów użytkowych i maszyn ciężkich. Generują przy tym niespełna 400 milionów odsłon (Gemius).