Zainspiruj się “Prawdziwymi historiami” OTOMOTO i wygraj przejazd po torze wyścigowym i bon na paliwo

Zainspiruj się “Prawdziwymi historiami” OTOMOTO i wygraj przejazd po torze wyścigowym i bon na paliwo

OTOMOTO zaprasza wszystkich fanów “Prawdziwych historii”, cyklu filmów o właścicielach niezwykłych samochodów wystawionych na platformie, do konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. ​ Do wygrania przejazd po jednym z torów wyścigowych w Polsce za kierownicą wyjątkowego pojazdu oraz bon na paliwo o wartości 500 zł. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 17 grudnia na stronie rmfclassic.pl. Tego samego dnia poznamy zwycięzcę konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę https://www.rmfclassic.pl/a/prawdziwe-historie i wypełnić formularz konkursowy, wpisując do niego opis niezwykłej historii, która przytrafiła się za kierownicą samochodu oraz dane kontaktowe. Zgłoszenia będą przyjmowane do soboty, 17 grudnia, do godziny 9 rano. Tego samego dnia na antenie radia zostania odczytana najlepsza opowieść, a jej autor otrzyma voucher na przejazd po torze wyścigowym oraz bon na paliwo o wartości 500 zł. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie radia.

To ostatnia szansa, by wziąć udział w konkursie - pierwsze nagrody zostały już przyznane i wręczone w ubiegłą sobotę. Laureatem został kierowca, który we własnym samochodzie, niespodziewanie wziął udział w prywatnym koncercie muzyki klasycznej - podróżując z Warszawy do Poznania zabrał jako pasażerów trzech nieznających się wcześniej śpiewaków operowych.

Konkurs inspirowany jest historią właścicieli DeLoreana DMC-12, którą od 6 grudnia można oglądać na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=JXMNEl5LrCM. To już czwarta odsłona “Prawdziwych historii” OTOMOTO. Tym razem na pierwszym planie znalazł się dobrze znany wszystkim fanom kinematografii “wehikuł czasu”, który pozwala właścicielom opowiedzieć o niezwykłej relacji, która łączy ich od 30 lat.

Bohaterowie cyklu “Prawdziwe historie” OTOMOTO opowiadają w nim o swoich samochodach, z którymi wiążą się wspomnienia i wielkie emocje, a dla których szukają w serwisie nowych właścicieli. We wszystkich spotach “Prawdziwe historie” występują wyłącznie autorzy ogłoszeń, których dotyczą filmy z cyklu - obecni właściciele wystawionych na sprzedaż samochodów, ​ bez doświadczenia w wystąpieniach przed kamerą.

Prawdziwe historie - DeLorean1.png 9 MB Prawdziwe historie - DeLorean2.jpg 1 MB Prawdziwe historie - DeLorean3.jpg 2 MB Prawdziwe historie - DeLorean4.jpg 74 KB 12122022_Zainspiruj się “Prawdziwymi historiami” OTOMOTO i wygraj przejazd po torze wyścigowym i bon na paliwo_informacja prasowa.docx 20 KB

 

 

Magda Worytko PR Manager, OTOMOTO

 

Więcej o OTOMOTO

OTOMOTO to wiodący w Polsce ogłoszeniowy portal motoryzacyjny. W 2021 roku każdym miesiącu odwiedza go średnio prawie 8 milionów internautów, którzy poszukują w nim samochodów, motocykli, pojazdów użytkowych i maszyn ciężkich. Generują przy tym niespełna 400 milionów odsłon (Gemius).