Skip to Content
Tarcza finansowa dla firm

Tarcza finansowa dla firm

Jak wykorzystać pełnię wsparcia w czasie pandemii?

Polski Fundusz Rozwoju przekazał już 42 miliardy złotych ponad 220 tysiącom firm, zatrudniającym ponad 2 miliony osób - mówi Eliza Kruczkowska, dyrektor departamentu Rozwoju Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju. - Pieniądze jeszcze są, a pula przeznaczona dla wymienionych działalności wynosi 75 miliardów złotych. Wnioski przyjmujemy do końca lipca.

Najnowszy webinar #OTOMOTOdyskusje już na naszym profilu na LinkedIn >>>

Rozmowa z dyr. Elizą Kruczkowską z PFR o tarczy finansowej, Polskim Funduszu Rozwoju i możliwej współpracy firm z branży motoryzacyjnej z Funduszem nie tylko w związku z pandemią koronawirusa. Podczas rozmowy nasz gość odpowiada również na pytania zadane w zeszłym tygodniu przez Klientów Biznesowych OTOMOTO.

Sprawdź, czy wykorzystałeś wszystkie środki na wsparcie swojej firmy w związku z wpływem pandemii koronawirusa COVID-19. Zapraszamy do lektury raportu OTOMOTO “Kompendium wiedzy dla dealerów i sprzedawców w branży motoryzacyjnej. Wsparcie systemowe i rozwiązania dla biznesu w związku z pandemią koronawirusa”. 

Do przeczytania i pobrania tutaj >>>

Story image

 

Więcej o OTOMOTO

OTOMOTO to wiodący w Polsce ogłoszeniowy portal motoryzacyjny. W 2021 roku każdym miesiącu odwiedza go średnio prawie 8 milionów internautów, którzy poszukują w nim samochodów, motocykli, pojazdów użytkowych i maszyn ciężkich. Generują przy tym niespełna 400 milionów odsłon (Gemius).