Skip to Content
Tarcza finansowa dla firm

Tarcza finansowa dla firm

Jak wykorzystać pełnię wsparcia w czasie pandemii?

Polski Fundusz Rozwoju przekazał już 42 miliardy złotych ponad 220 tysiącom firm, zatrudniającym ponad 2 miliony osób - mówi Eliza Kruczkowska, dyrektor departamentu Rozwoju Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju. - Pieniądze jeszcze są, a pula przeznaczona dla wymienionych działalności wynosi 75 miliardów złotych. Wnioski przyjmujemy do końca lipca.

Najnowszy webinar #OTOMOTOdyskusje już na naszym profilu na LinkedIn >>>

Rozmowa z dyr. Elizą Kruczkowską z PFR o tarczy finansowej, Polskim Funduszu Rozwoju i możliwej współpracy firm z branży motoryzacyjnej z Funduszem nie tylko w związku z pandemią koronawirusa. Podczas rozmowy nasz gość odpowiada również na pytania zadane w zeszłym tygodniu przez Klientów Biznesowych OTOMOTO.

Sprawdź, czy wykorzystałeś wszystkie środki na wsparcie swojej firmy w związku z wpływem pandemii koronawirusa COVID-19. Zapraszamy do lektury raportu OTOMOTO “Kompendium wiedzy dla dealerów i sprzedawców w branży motoryzacyjnej. Wsparcie systemowe i rozwiązania dla biznesu w związku z pandemią koronawirusa”. 

Do przeczytania i pobrania tutaj >>>

Story image

 

Więcej o OTOMOTO

OTOMOTO to platforma umożliwiająca skuteczną i wygodną sprzedaż oraz poszukiwanie pojazdów. W miesiącu publikowanych jest średnio 250 tysięcy ogłoszeń, co oznacza że co minutę w serwisie pojawia się 5 nowych ofert.

Najwięcej z nich dotyczy samochodów osobowych, ale poszukujący znajdą tu również tysiące ogłoszeń w kategoriach motocykle i quady, pojazdy dostawcze i ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze oraz części.

W 2020 roku roku serwis odwiedzało średniomiesięcznie ponad 7,9 mln internautów, którzy generowali średnio ponad 355 mln odsłon portalu w każdym miesiącu (PBI/Gemius).