Skip to Content
Tak, SPRZEDAJEMY samochody używane przez internet

Tak, SPRZEDAJEMY samochody używane przez internet

Webinar #OTOMOTOdyskusje

W maju zrealizowaliśmy już kilka transportów łączonych w ramach usługi door-to-door. To znaczy, że w jednym transporcie przewoziliśmy kilka samochodów, zakupionych tylko “na klik” i bez uprzednich oględzin, do regionu, z którego są nasi klienci. Przyznam, że przerosło to nawet moje ambitne oczekiwania - mówi w rozmowie z Marcinem Domagałą dyrektor zarządzający Autohero Polska, Konrad Selerski.

Najnowszy webinar #OTOMOTOdyskusje już na naszym profilu na LinkedIn >>>

To nie jest łatwe zadanie, by sprzedawać auta w modelu e-commerce. A używane? No właśnie. Gość webinaru #OTOMOTOdyskusje potwierdza nie tylko że to możliwe, ale też zdradza jakie w Autohero mają na to patenty. Webinar o transparentności, zaufaniu i budowaniu marki firmy.

Story image

 

Więcej o OTOMOTO

OTOMOTO to platforma umożliwiająca skuteczną i wygodną sprzedaż oraz poszukiwanie pojazdów. W miesiącu publikowanych jest średnio 250 tysięcy ogłoszeń, co oznacza że co minutę w serwisie pojawia się 5 nowych ofert.

Najwięcej z nich dotyczy samochodów osobowych, ale poszukujący znajdą tu również tysiące ogłoszeń w kategoriach motocykle i quady, pojazdy dostawcze i ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze oraz części.

W 2020 roku roku serwis odwiedzało średniomiesięcznie ponad 7,9 mln internautów, którzy generowali średnio ponad 355 mln odsłon portalu w każdym miesiącu (PBI/Gemius).