OTOMOTO KLIK otwiera pierwszy showroom w Warszawie

OTOMOTO KLIK otwiera pierwszy showroom w Warszawie

Ruszył pierwszy showroom OTOMOTO KLIK w Warszawie. Od 19 grudnia wszyscy zainteresowani zakupem pojazdu z OTOMOTO KLIK będą mogli obejrzeć wybrane samochody z portfolio platformy w salonie na ulicy Josepha Conrada 29A w Warszawie. Otwarcie showroomu, tuż obok stacji inspekcji pojazdów 3-2-1 SPRZEDANE!, stanowi kolejny etap bliskiej współpracy spółek. Od października trwa pilotażowy projekt “Wymień auto”, który pozwala klientom na komfortową sprzedaż posiadanego samochodu przez 3-2-1 SPRZEDANE! oraz kupno auta z oferty OTOMOTO KLIK.

W pierwszym showroomie OTOMOTO KLIK klienci mogą porozmawiać z doradcą, poznać szczegóły interesującej ich oferty z platformy OTOMOTO KLIK. Jeśli samochód, którego zakupem są zainteresowani, jest prezentowany w showroomie, mogą również odbyć jazdę próbną. Przed zakupem samochodu każdy klient ma możliwość zapoznać się z Cyfrowym Paszportem Pojazdu, w który wyposażone są wszystkie samochody dostępne w ramach oferty z platformy OTOMOTO KLIK oraz na miejscu załatwić wszystkie formalności związane z zakupem i finansowaniem auta.

Otwarcie showroomu jest ściśle związane z prowadzoną od końca października promocją przeznaczoną dla wszystkich zainteresowanych ofertą OTOMOTO KLIK i komfortową wymianą dotychczasowego samochodu.

- Jako grupa, trzymamy rękę na pulsie rynku, skupiamy się na wygodzie klienta i synergii naszych działań. Chcemy budować kompletny proces, w którym klient komfortowo kupi i sprzeda auto. Showroom daje nam możliwość wyjścia naprzeciw potrzebom klientów, którzy zyskają możliwość komfortowego i bezpiecznego dokonania obu transakcji w jednym miejscu - mówi Alex Kartsel, Chief Executive Officer 3-2-1 SPRZEDANE!

Aby skorzystać z promocji „Wymień auto” i otrzymać 1000 zł na paliwo, klient musi umówić się na inspekcję swojego samochodu w punkcie 3-2-1 SPRZEDANE! w czasie, gdy inspektor sprawdza auto, właściciel ma możliwość zapoznania się z ofertą kilkudziesięciu sprawdzonych samochodów, wyposażonych w Cyfrowy Paszport Pojazdu, dostępnych do kupienia w tym momencie w ramach platformy OTOMOTO KLIK. Akceptując ofertę odkupu starego samochodu przez 3-2-1 SPRZEDANE!, wycenionego na podstawie przeprowadzonej na miejscu inspekcji oraz decydując się na zakup nowego modelu z platformy OTOMOTO KLIK, klient zyskuje prawo do skorzystania z promocji.

- Każdy z klientów OTOMOTO KLIK otrzymuje roczną gwarancję na nieprzewidziane naprawy oraz Cyfrowy Paszport Pojazdu w cenie samochodu. W ramach akcji „Wymień auto”, jeśli klient zdecyduje się jednocześnie na szybką i bezpieczną sprzedaż pojazdu przez 3-2-1 SPRZEDANE!, otrzyma 1000 zł na paliwo. Od początku projektu, akcja cieszy się dużym zainteresowaniem - już kilkadziesiąt tysięcy klientów zapoznało się z ofertą wymiany auta, a ponad 1500 z nich sprawdziło dostępność konkretnych modeli samochodów - mówi Arkadiusz Zaremba, Managing Director OTOMOTO KLIK.

Szczegóły akcji „Wymień auto” są dostępne na stronie otomotoklik.pl oraz u doradców w showroomie OTOMOTO KLIK na ulicy Conrada 29A w Warszawie.

OTOMOTO Klik - showroom (4).jpg 824 KB OTOMOTO Klik - showroom (3).jpg 2 MB OTOMOTO Klik - showroom (1).jpg 3 MB OTOMOTO Klik - showroom (2).jpg 2 MB 19122022_OTOMOTO KLIK otwiera pierwszy showroom w Warszawie_informacja prasowa.docx 30 KB
Magda Worytko PR Manager, OTOMOTO

 

Więcej o OTOMOTO

OTOMOTO to wiodący w Polsce ogłoszeniowy portal motoryzacyjny. W 2021 roku każdym miesiącu odwiedza go średnio prawie 8 milionów internautów, którzy poszukują w nim samochodów, motocykli, pojazdów użytkowych i maszyn ciężkich. Generują przy tym niespełna 400 milionów odsłon (Gemius).