Skip to Content
Odwiedź nas na Agro Show

Odwiedź nas na Agro Show

Gigantyczny traktor z piasku. Tego jeszcze nie było!

Myślisz, że o motoryzacji wiesz już wszystko? Na Agro Show 2019 przygotowaliśmy coś, czego jeszcze nie widziałeś. Polscy rzeźbiarze stworzyli dla nas rzeźbę Ursusa w wymiarach 1:1. Ciekawy? Tak, to trzeba zobaczyć!

Odwiedź stoisko OTOMOTO na Agro Show w Bednarach. Znajdziesz nas od czwartku do niedzieli w okolicach ringu z pokazami rolnictwa precyzyjnego i techniki siewu zbóż w systemie uproszczonym. Do zobaczenia!

Więcej o OTOMOTO

OTOMOTO to platforma umożliwiająca skuteczną i wygodną sprzedaż oraz poszukiwanie pojazdów. W miesiącu publikowanych jest średnio 250 tysięcy ogłoszeń, co oznacza że co minutę w serwisie pojawia się 5 nowych ofert.

Najwięcej z nich dotyczy samochodów osobowych, ale poszukujący znajdą tu również tysiące ogłoszeń w kategoriach motocykle i quady, pojazdy dostawcze i ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze oraz części.

W 2020 roku roku serwis odwiedzało średniomiesięcznie ponad 7,9 mln internautów, którzy generowali średnio ponad 355 mln odsłon portalu w każdym miesiącu (PBI/Gemius).