Internetowy Samochód Roku - fotorelacja

Serwis Otomoto po raz siódmy opublikował ranking najczęściej poszukiwanych pojazdów w Polsce. Gala odbyła się w Instytucie Energetyki w Warszawie, wybór miejsca był nieprzypadkowy - kategorią specjalną były w tym roku auta elektryczne i hybrydowe.

Podsumowanie ubiegłego roku na rynku motoryzacyjnym pokazuje wiele ciekawych trendów - trwa odwrót Polaków od Diesla, poszukujemy aut używanych z nieco wyższej półki cenowej (pierwszy raz na szczycie podium jest BMW serii 3) a wzrost zapytań o auta hybrydowe to aż 70 procent.  

Elektryki i hybrydy pojawiły się nie tylko w statystykach wyszukań. W Hali Najwyższych Napięć zaparkowane zostały Volkswagen e-Golf, hybrydy Volvo XC90, Ford Mondeo, Hyundai IONIQ oraz Toyota Mirai na wodór.

Raport Internetowy Samochód Roku można przeczytać na stronie https://www.otomoto.pl/isr/

 

Więcej o OTOMOTO

OTOMOTO to największa w Polsce baza ofert dealerów i komisów samochodowych. Dla setek tysięcy klientów indywidualnych OTOMOTO to z kolei przyjazny i skuteczny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych, który – w zależności od potrzeby – sprzeda lub znajdzie odpowiedni pojazd. Co minutę pojawia się średnio 5 nowych ofert. Najwięcej z nich to samochody osobowe, które stanowią główną kategorię serwisu. Poszukujący znajdą również tysiące ogłoszeń w kategoriach motocykle i quady, pojazdy dostawcze i ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze oraz części. W październiku 2018 roku serwis odwiedziło 7 023 060 realnych użytkowników, którzy wygenerowali 329 675 271 odsłon (PBI/Gemius).