Skip to Content

Internetowy Samochód Roku - fotorelacja

Serwis Otomoto po raz siódmy opublikował ranking najczęściej poszukiwanych pojazdów w Polsce. Gala odbyła się w Instytucie Energetyki w Warszawie, wybór miejsca był nieprzypadkowy - kategorią specjalną były w tym roku auta elektryczne i hybrydowe.

Podsumowanie ubiegłego roku na rynku motoryzacyjnym pokazuje wiele ciekawych trendów - trwa odwrót Polaków od Diesla, poszukujemy aut używanych z nieco wyższej półki cenowej (pierwszy raz na szczycie podium jest BMW serii 3) a wzrost zapytań o auta hybrydowe to aż 70 procent.  

Elektryki i hybrydy pojawiły się nie tylko w statystykach wyszukań. W Hali Najwyższych Napięć zaparkowane zostały Volkswagen e-Golf, hybrydy Volvo XC90, Ford Mondeo, Hyundai IONIQ oraz Toyota Mirai na wodór.

Raport Internetowy Samochód Roku można przeczytać na stronie https://www.otomoto.pl/isr/

 

Więcej o OTOMOTO

OTOMOTO to wiodący w Polsce ogłoszeniowy portal motoryzacyjny. W 2021 roku każdym miesiącu odwiedza go średnio prawie 8 milionów internautów, którzy poszukują w nim samochodów, motocykli, pojazdów użytkowych i maszyn ciężkich. Generują przy tym niespełna 400 milionów odsłon (Gemius).