Czwartek 16 Marca 2017

Internetowy Samochód roku - fotorelacja

Od sześciu lat serwis OTOMOTO ogłasza wyniki rankingu "Internetowy Samochód Roku". 15 marca podzczas gali na torze testowym FSO Żerań zaprezentowano wyniki w w sześciu kategoriach serwisu oraz w kategorii specjalnej "Polskie klasyki".

 

Drugi rok z rzędu wygrywa Audi A4 - to najczęsciej poszukiwane auto używane na polskim rynku. Na podstawie ponad miliarda zapytań, które pojawiły się w serwisie w całym 2016 roku zaprezentowano też zwycięzców w kategorii "Auta nowe" - pierwsze miejsce należy do Opla Astry, "Auta dostawcze" (drugi rok zwycięża Fiat Ducato), "Auta ciężarowe" (Renault Magnum), "Maszyny budowlane" (JCB seria CX) oraz "Maszyny rolnicze (Ursus seria C). 

 

 

Przyznano również nagrody w kategorii "Polskie klasyki". Tutaj najczęściej poszukiwano Fiata 126p. Nagrodę odebrała Monika Jaskólska, organizatorka akcji "Maluch dla Toma Hanksa". Kolejne miejsca na podium to Fiat 125p i Polonez - nagrody dla tych klasyków odebrał Michał Paprocki z Klubu Przyjaciół FSO. Czwartym najczęściej poszukiwanym klasykiem jest Tarpan - nagrodę wręczono Andrzejowi Bobińskiemu, który pełnił funkcję Dyrektora Fabryki Samochodów Rolniczych w Poznaniu oraz Gerardowi Radeckiemu, kuratorowi otwieranego wkrótce Muzeum Tarpana. Piąte miejsce należy się Żukowi, a nagrodę odebrał Włodzimierz Stegienka, naczelnik Ochotnicznej Straży Pożarnej w Baranowie.

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

O nas

Serwis OTOMOTO działa już od 12 lat. Jesteśmy liderem na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Od początku naszej działalności przyświecał nam jasny cel – zadowolenie klienta. Nasz zespół to ludzie, dla których pasją jest tworzenie rozwiązań, pomagających kupować i sprzedawać pojazdy. Naszym priorytetem jest ciągły wzrost wiarygodności, dlatego nieustannie dążymy do budowania wzajemnego zaufania. OTOMOTO to nie tylko ogłoszenia. To także wiedza i unikalne statystyki, z których korzystają dziennikarze i profesjonaliści branży motoryzacyjnej.