Poniedziałek 24 Lipca 2017

Car Mechanic Simulator 2018: I ty możesz zostać mechanikiem!

Chętnie podłubałbyś przy samochodzie, ale akurat nie masz garażu wyposażonego w kanał ani zestawu niezbędnych narzędzi? To nic. 21 lipca swoją premierę miała gra Car Mechanic Simulator 2018!

Telefon nie przestaje dzwonić, kolejka klientów wydłuża się z godziny na godzinę, a robota pali w rękach. Do warsztatu zjeżdżają kolejne auta, w których trzeba reanimować silnik, wymienić uszczelkę albo zreperować instalację elektryczną.

Car Mechanic Simulator 2018 to produkcja, w której gracz stara się naprawiać samochody, zdobywać rozgłos i oczywiście zarabiać pieniądze, a także racjonalnie je wydawać. To jednak nie wszystko. Najnowszą edycję symulatora wyposażono w nowe pojazdy, a także w możliwość ich samodzielnego dodawania. Samochód marzeń można kupić na aukcji i spersonalizować go dzięki nowym narzędziom, m.in. w warsztacie malarskim. Motoryzacyjnych perełek można też szukać na złomowiskach, w starych garażach i stodołach, a polowanie na nie jest równie emocjonujące, co sama naprawa. Dodatkowo imponująca grafika sprawia, że po skończonej naprawie ma się ochotę od razu wskoczyć za kierownicę.

Pierwsza edycja ukazała się w 2014 roku i od tamtego czasu tytuł cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Gra Car Mechanic Simulator 2018 przeznaczona jest na PC. Każdy może się tu świetnie bawić, bo nie ma ograniczeń wiekowych dla graczy. Producentem tytułu jest firma Red Dot Games, wydawcą firma PlayWay a dystrybutorem wersji pudełkowej firma CENEGA. Patronat nad serią objął Auto Świat i serwis Otomoto. Grę poleca jeden z najpopularniejszych mechaników samochodowych w kraju, Adam Klimek.

Car Mechanic Simulator 2018 - zobacz trailer

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

O nas

Serwis OTOMOTO działa już od 12 lat. Jesteśmy liderem na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Od początku naszej działalności przyświecał nam jasny cel – zadowolenie klienta. Nasz zespół to ludzie, dla których pasją jest tworzenie rozwiązań, pomagających kupować i sprzedawać pojazdy. Naszym priorytetem jest ciągły wzrost wiarygodności, dlatego nieustannie dążymy do budowania wzajemnego zaufania. OTOMOTO to nie tylko ogłoszenia. To także wiedza i unikalne statystyki, z których korzystają dziennikarze i profesjonaliści branży motoryzacyjnej.